Taşlanmış Nubuk Koltuk

Nubuk koltuk takımları modelleri ve fiyatları yüzlerce tasarım en uygun fiyat garantisiyle berke mobilya da. Nubuk koltuk takımları çok şık görünürler.

Prestij Chester Koltuk Takimi Mobilya Oturma Odasi Takimlari Oturma Odasi Dekorasyonu

Nubuk koltuk takımı sırt kısmı mekanizmalı tek kişilik yatak olabilen modern tasarım koltuk takımı.

Taşlanmış nubuk koltuk. Hem açık renk koltuk kullanmak isteyen hem de temizlenmesinden korkan hanımlara önerebileceğimiz ender kumaşlardan biridir nubuk döşemelik kumaşımız öncelikle çok sağlam koltuk kumaşlarından biridir. Dikkat çekicidir ama sakinleştirici bir etki yaratır. özellikle paylaştığımız bu renk ile ister modern kanepe kaplatın isterseniz de chester modellerinden birini uygulayın.

Taşlanmış nubuk döşemelik kumaşımız retro kumaştaki efekt ile özellikli bir koltuk tasarımına sahip olmanızı sağlayacaktır. Berke mobilya türki̇ye ni̇n en kapsamli mobi̇lya si̇tes. Ahşap ayak yapısı yataklı üçlü koltuk silinebilir kumaş nubuk ve soft kumaş modelde esnekliğin ön planda tutulduğu kolay toparlanabilen hr sünger kullanılmıştır öne doğru çekilerek yatak olabilen üçlü koltuk konsepti modelin klapa ve ayak kısımları doğal ahşap kaplamadır ayak ve klapa renginde aynı zamanda kumaşta.

Temizliği çok kolaydır teknik tekstil materyeli olduğu için kolay kolay toz tutmayacak. Türkiye geneli nakliye ve montaj hizmetimiz başladı. özel tasarımı gösterişli konforlu bir oturma grubu ara.

Taşlanmış nubuk döşemelik kumaş krem rengi. Kiremit renkli nubuk koltuğunuz ile tasarım döşemelik kumaşlarımızı kombine edebilirsiniz.

Beyoglu Modern Koltuk Takimi Two Koltuklar Mobilya Fikirleri Ev Dekoru

Jdkjjnm Furniture Geometric Furniture Sofa Design

Tesla Koltuk Takimi Disbudak Medusa Home Mobilya Fikirleri Koltuklar Mobilya Tasarimi

Berjeler Tekli Koltuk Mobilya Tasarimi Mobilya

Heev Chester Koltuk Takimi Modern Tasarimi Kullanisli Dizayniyla Tanriverdi Mobilya Guvencesiyle Begeninize Sunulmustur Heev Ch In 2020 Furniture Home Home Decor

Royal Koltuk Takimi Medusa Home 2020 Koltuklar Tekli Koltuk Medusa

Mostar Max Koltuk Takimi Mobilya Oturma Odasi Tasarimlari Oturma Odasi Takimlari

Heev Koltuk Takimi Tanriverdi Mobilya 8 2020 Mobilya Koltuklar Tekli Koltuk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *