Refakatçi Koltuğu Yataş Yatak Olan Tekli Koltuk

Hastayla beraber kalan refakatçinin sağlığı da hasta kadar önemli bir konudur. Hastane ofis otel.

Genova Magic Tek Kisilik Kirmizi Katlanir Yatakli Koltuk Fiyati

Pırımlar mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları da üretmektedir türkiyenin seçkin hastane fuarlarınada.

Refakatçi koltuğu yataş yatak olan tekli koltuk. Düşükten yükseğe fiyata göre sırala. Metal iskeletin 1 2mm kalınlığında profil kullanılmakta olup özel fırın boya ile boyanmaktadır. Refakatçi koltuğu hasta yakının üzerinde oturduğu koltuklardır.

Pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir. Refakatçi koltukları gerektiğinde açılarak yatak konumuna gelmesi en önemli özelliklerinden biridir. Badem tekli yatakli koltuk badem tekli yatakli koltuk.

Refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. Kanepechi̇ poli yatak olan tekli refakatçi koltuğu koyu kahve pl rfktç koyu kahve. Bir çok yaşam alanı yanı sıra daha çok otel hastane ev ve home office ler de kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Yatak olan i̇kili koltuklar. üretim de kullanılan malzeme metal profil ahşap gibi malzemelerden üretilir. Genellikle hastane misafirhane yurtlar okullar oteller ve pansiyonlar gibi yerlerin imdadına yetişen refakatçi koltukları günümüzün modern evlerinde de oldukça rağbet görmekte olan yatak olabilen koltuklardır.

Tek kişilik yatak olan koltuklar. Kısa ürün açıklaması moving tekli yatak olabilen refakatçi koltuğu özellikle hastanelerde hasta odalarında hasta yakının oturup ve gerektiği zaman yatabilecek şekilde tasarlanmıştır aynı zamanda ofislerde evlerde kullanılabilir moving tekli yatak olabilen refakatçi koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur deri veya kumaş seçenekleri vardır ürün ile. 15 varsayılan sıralama en çok incelenene göre sırala en çok oy alana göre sırala en yeniye göre sırala fiyata göre sırala.

Refakatçi koltuğu refakatçi hasta odasında hastayla berber kalan yakınıdır. Refakatçi koltuğu alırken dikkat edeceğimiz en önemli unsur sağlamlık ortopedik ve mekâna uygun bir tasarım olmasıdır. Dolgu süngerleri 12 cm kalınlığında 38 dansite gri sünger kullanılmaktadır.

Tek kişilik yataklı koltuklarımız özel üretim olup kullanılan malzemeler 1 kalitedir. Badem tekli yatakli koltuk. Tek kişilik yataklı koltukların özellikleri.

Badem tekli yatakli koltuk. Tek kişilik yatak olan koltuk modelleri. Yatak olan tekli koltuklar sevde tekli yatak olan koltuk sütlü kahve.

İletişim 90542 2511170 90212 4942570. Tekli yatak olan koltuk gösterilen sonuç sayısı.

Koltuk Modelleri Ve Fiyatlari Trendyol

Tfl7w9j4mlun7m

Bahce Palet Koltuk

Yatakli Koltuk Takimi Youtube

Yatas Tekli Yatakli Koltuk

Berjer Koltuk Fiyatlari Ikea

Milano Koltuk Yatsan

Onur Mobilya Anasayfa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *