Piranha Usb Pc Oyun Kolu

Pc uyumlu 8 yollu yön tuşları 10 adet ateşleme tuşu tutuş kolaylığı sağlayan ergonomik tasarım 2 yıl garanti paket i̇çeriği. 29 90 şu an satışta migros.

Piranha Razor Serisi Oyun Kolu Driver Indir Driver Indirmeli

Oto aksesuar kategorisine ait diğer ürünler.

Piranha usb pc oyun kolu. Piranha usb pc oyun kolu piranha usb pc oyun kolu. Pc usb oyun kolu. Bu cihazı sadece bluetooth ile bağlayabilirsiniz.

Yeni nesil ergonomik tasarım daha iyi tutuş ve hâkimiyet hızlı tepki gösterme özelliğine sahip 12 adet tuş. Kabosuz mause lar gibi usb 2 0 la çalışan bir parçası var mı kutu içinde yoksa nasıl bağlantı sağlayabilirim. 24 95 ekim 29 kasım 5 2020.

Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al. Piranha x7 kablolu gaming mouse. Satıcı puanı müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

34 95 şu an satışta migros. 72 00 tl 52 tl. Dijital ve analog modları.

Bilgisayar ürünleri kategorisine ait diğer ürünler. Titreşimli iki adet motor dual shock darbe titreşim özelliğine sahip çift analog. Getroix kablosuz mouse 1707.

Pc uyumlu dijital ve analog modları titreşimli iki adet motor dual shock darbe titreşim özelliğine sahip çift analog yeni nesil ergonomik tasarım daha iyi tutuş ve hâkimiyet hızlı tepki gösterme özelliğine sahip 12 adet tuş usb 2 0 i̇le daha hızlı bağlantı 2 yıl garantipiranha razor e type pc oyun kolu paket i̇çeriği. Usb 2 0 i̇le daha hızlı bağlantı. Cihaz cd kullanma kılavuzu garanti belgesi razor c type pc usb oyun kolu teknolojiyi seviyorum.

8845 usb pc oyun kolu kullanım kılavuzu dosya boyutu. 179 90 şu an satışta migros. Piranha usb pc mobil oyun kolu a101.

Cihaz cd kullanma kılavuzu garanti belgesi. Kablusuz bağlantı ile çalışmaz. Bc bi̇li̇şi̇m fati̇h çolak.

Xiaomi redmi 20 000 mah powerbank. Piranha razor f type ps3 ps2 pc kablosuz oyun konsolu satın aldım masa üstü bilgisayarımda kablosuz bağlantı yok.

Pc Uyumlu Oyun Kolu Bilgisayar Icin Kablosuz Oyun Kolu Youtube

A101 Piranha Usb Pc Oyun Kolu Youtube

Kablosuz Gamepad Oyun Kolu Turkiye Nin En Ucuzu Hepsiburada Paket Pc Ps2 Ps3 Youtube

Piranha A101

Razor D Type Pc Usb Oyun Kolu Teknolojiyi Seviyorum

Piranha Tarantula Z Type Tak Calistir Usb 2 0 S Ip Pc Kamera Driver Indir Driver Indirmeli

Satilik Piranha Razor F Type Ps3 Ps2 Pc Kablosuz Oyun Kolu

Bilgisayar Oyunlari Gamepad Ile Nasil Oynanir Youtube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *