Mondi Elegance Koltuk Takımı Fiyatı

Mondi salon koltuk modelleri ve fiyatları mondi salon takımlarını seçerek sizin için özenle birbirine uyum içinde dekore edilmiş mükemmel dekorasyona kolayca sahip olmanın keyfini yaşayabilir bugüne kadar gördüğünüz en fazla ürün çeşitliliği arasından zevkinize ve tarzınıza en çok uyum sağlayacak modeli seçebilir ve de 2020 modelleri nin doyasıya konforunu. Mondi köşe koltuk takımı west fiyatı.

Mondi Elegance Koltuk Takimi Modelleri Ve Fiyati Dekopasaj

Mondi koltuk takımları şıklığı rahatlığıyla adeta kullanıcıları büyülüyor.

Mondi elegance koltuk takımı fiyatı. Vista lacivert royal krem verona lacivert aksesuar. Bu seçeneğin fiyatı normalde 9 804 00 tl. Liza mondi köşe koltuk fiyatı.

Bu sebeple kılıfların yıkanabilir olması müşteriler için oldukça avantaj sağlar. 2 adet üçlü ve 2 adette berjerden meydana gelen helen koltuk takımının fiyatı ise 10 417 00 tl olarak belirlenmiş. Fakat indirimlerle yeni fiyatı 8 973 00 tl olarak görünüyor.

Mondi i̇ndirimli koltuk takımı kampanyaları 2020 story delüx takım 3 774 00. Pastel sarı renginden yapılmış bu model kahve rengi ile takım yapılmış. Nova sehpa novita lambader novita abajur zemini bakır renk sim uygulamalı özel tasarım kumaş zemini bakır renk sim uygulamalı özel tasarım kumaş novita koltuk takımı sağliğa zarar vermeyen malzeme.

Temi̇zli̇ği̇ kolaylaştiran yüksek ayak. Güncel kampanya ve duyurular. Sırt yastıkları seyyar olduğu için yıkanma kolaylığı sunuyor.

üst düzey rahatlik ve konfor. Fakat minder ve sırt kısımlarının sabit olması yıkanabilir olma özelliğine engel. ürün krem rengi ve turkuaz renginin şık uyumunda oluşuyor.

Takımın ilk seçeneği üçlü koltuk ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşuyor.

Mabel Yemek Odasi Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili

Alvina Orta Sehpa Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili

Indigo Koltuk Takimi Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili

Images Of Elegance Yatak Odasi Mondi Mobilya Yatak Odalarinda Baza Yatak Odasi Mobilya Mobilya Fikirleri

Astoria Koltuk Takimi Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili

Elegance Mondi Koltuk Takimlari 2017 Kadin Ve Trend Moda Guzellik Ve Saglik Blogu Oturma Odasi Tasarimlari Oturma Odasi Fikirleri Mobilya Fikirleri

Lavin Koltuk Takimi Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili

أجمل واحدث تصميمات انتريه مودرن 2019 Romantic Living Room Royal Furniture Furniture

Leave a Reply

Your email address will not be published.