Enza Home Koltuk şikayet

Gün ne para iadesi var. Yataş müşteri temsilcisini aradım servisi gönderildi.

Angel Yatak Odasi Takimi Bellona Mobilya Yatak Odasi Halisi Yatak Odasi Mobilya Takimlari Yatak Odasi

Gün bir daha aradım tek modül yine hazır değil bugün 80.

Enza home koltuk şikayet. İstanbul yeni evliyiz ve butun esyalarimizi yatas enza home dan aldik. With its classical and contemporary home furniture sets enza home manages to astonish visiters. Enza home koltuk takımı ve yemek masası 2 aydır değiştirilmedi şikayet no.

Enza nın milena oturma grubunu bir buçuk yıldır kullanıyorum koltukların fazlaca çökme yaptığını enza ya bildirdiğimiz halde servis yetkilileri gelip kontrol ettiler çökmenin bariz olduğunu kabul ettikleri halde ancak çöken koltuğu tamir edeceklerini söylediler kullandıkça çökecek olan diğer koltuklar için hiçbir işlem yapamayacaklarını söylediler oysa ki. Servis kumaşın değişeceğini söyledi. 2019 yılında enza home denen mobilya firmasından almış olduğum veronica 3 lü koltuk takımı ve 1 adet berjerle alakalı koltukları evde kullanmaya başladıktan 2 ay sonra koltukların yayları çökerek kumaşları sanki 5 paraya almışım gibi tiftiklenme yapmaya başladı.

ürün geldi 3 ay sonra koltukta çökme ve sırt yaslama kısmında ciddi deformasyonlar oldu yamuldu. Müşteri temsilcisini arıyorum her seferinde farklı bir şey söylen. 5 ay oldu ama hala bir gelişme yok.

Click to discover a wide range of collections now. İzmir 15 ay önce enza home i̇zmir karabağlar firmasından veronica koltuk takımı aldık. Akabinde firma ile iletişime geçerek devamını oku.

Kumaşında ayrılma oldu yastıkları patladı. 2 ay once esyalarimiz kuruldu fakat hem yemek masamiz hem de koltuklarimiz firma hatasi ile geldi. 40 gün sonra aradım ilk başta tek modülünüz hazır değil dediler 50.

Müşteri hizmetlerini aradım 1 ay sonra servis geldi 1 ay serviste kaldı ürünü devamını oku. 134792 6 nisan 2020 14 00 abdullah e. Günlük oturmama enza home dan ağustos ayında koltuk aldım 40 gün sonra teslim ederiz dediler parayı peşinen alıyorlar hiç taviz yok kurumsallar ya hani.

Enza home veronica koltuk takımı büyük bir hayal kırıklığı şikayet no. Enza home hakkında kötüçıktı da şikayetler yorumlar öneriler ve müşteri memnuniyetlerini okuyabilir dilerseniz yorum öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Koltuk takımları ile pek çok farklı konsepte imza atan enza home un sıra dışı niteliklere sahip salon takımı modelleri evinize konfor ve şıklık katıyor.

119111 2 kasım 2017 19 51 ahmet c. Enza home müşteri hizmetleri mobilya takımları iade iptal değişim garanti teslimat hakkında bilgi alabilirsiniz. Bursa orhangazi enza home mağazasından köşe koltuk takımı aldım.

04 11 2015 tarihinde çanakkale gelibolu yataş enza home dan born koltuk takımı yataş yatak aldım ürünün gelmesi 1 ay sürdü. Enza home furniture brings all the colors of nature to your homes.

Taylor Koltuk Uclu Oturma Alani Ile Oldukca Rahat Cagdas Dizayni Ile Dikkat Ceken Taylor Da Ayaklar U Seklinde Ve Metal Olarak Ter Mobilya Dekor Ev Dekoru

Enza Home Dolce Koltuk Takiminda Deformasyon Sikayetvar

Cozuldu Enza Home Sona Koltuk Takimi Uretim Hatasi Sikayetvar

Vivense Den Begendigimiz Modern Stil Koltuk Takimi Leo Oturma Odasi Takimlari Oturma Odasi Dekorasyonu Ev Icin

Koltuk Takimlari Furniture Coffee Table Decor

Enza Home Degisim Ve Kanepe Sikayetleri Sikayetvar

Enza Home Koltuk Takimi Cokmesi Sikayetvar

Arte Kose Takimi 15 Indirimle Alivergari Com Da Tum Indirimlere Ek Olarak 10 Indirim Mobilya Ihtiyaclarinizi Alivergari Co Mobilya Mobilya Fikirleri Dekor

Leave a Reply

Your email address will not be published.