Bellona Mavenna Koltuk Takımı Yorumları

Farklı bir renk seçtiğim için 30 40 gün sonra geldi bari sorunsuz gelseydi. Bellona koltuk takımı modelleri.

Bellona Luks Yatak Odasi Takimi 2020 Dekorblog Furniture Home Decor Living Spaces

Firma kayseri organize sanayi bölgesi nde toplam 350 000 metra karelik alan üzerine kurulu 191 000 metre karelik kapalı üretim alanına sahip bulunmaktadır.

Bellona mavenna koltuk takımı yorumları. Bellona firmasının ankara yenimahalle de bulunan bir şubesinden 04 03 2020 tarihinde mavenna koltuk takımı siparişi verdim. Koltuk takımında potluk var yemek odası takımı masası 2 sefer nemli bezle silmemize rağmen masa şişti kalite sıfır. Ancak bunları dışında en önemli özelliklerinden birisi de bellona markasının kalite ve sağlamlığını çok iyi bir şekilde göstermiş.

Sunulmakta olan bu sade ve oldukça güzel koltuk takımı evinize ayrı bir hava ve ferahlık katacağından eminiz. Oturma odamızda kullanmak üzere mavenna modeli koltuk takımınızı aldık 3 3 b b. Annemin koltuk takımı ihtiyacı sebebi şle bir kaç mağazaya girdik bellonamobilya mağazasında yatak olan 3 3 1 1 bir takım yatak olma özelliği olan.

Mavenna koltuk takımı 3 3 b b ve 3 2 b b varyantında çalışılmış olup kullanıcı adaylarının odalarının büyüklüğüne göre de ikili ya da üçlü koltuk şeklinde tercih edilmektedir. Bellona nın bu modeli soft hatlar açık tonlar modern ve sade çizgi özellikleriyle ön plana çıkmış ve müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Yaklaşık 1 sene önce bellona nın en iyi koltuk takımları arasında yer alan mavenna koltuk takımını aldım.

ürünümüzün sırt minderlerinde ve kol yanında makrome dikişler. 2 kez yetkili servis çağırdım ve yetkili servisin açıklaması o kadar saçma sapandı ki neymiş bu bolluk bilerek. Bellona malpensa koltuk takımı rahatlık ve konfor haricinde oldukça renkli ve şık bir koltuk takımını bizlere sunuyor.

Yeni modelimizin tasarımında soft hatlar açık tonlar modern ve sade çizgiler ön plana çıkmaktadır. Yaklaşık 10 ay önce bellona nın erzurum mağazasından i̇lgi mobilya iki farklı koltuk takımı salon ve oturma odası yatak odası takımı yemek odası takımı satın aldık. ürünümüzün üçlü koltuk ve ikili koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalılşan yatak ve sandık fonksiyonları yer almaktadır.

1 sene oldu ve kumaşta bolluk ve potlar oluşmaya başladı ve her geçen gün artıyor. Mistral koltuk takımı modelimiz başarılı salon takımı çizgisinin yanı sıra fonksiyonel olarak da tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özellikte dizayn edilmiştir. Bellona koltuk takımı yatak odası genç odası oturma grupları ve daha pek çok mobilya üretimi konusunda hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir.

Bellona mavenna koltuk takimi yemek odası takimi aldım. Mavenna koltuk takımı 3 3 b b ve 3 2 b b olmak üzere iki takım varyantında çalışılmış olup tüketicilerimiz odalarının büyüklüğüne göre ikili veya üçlü koltuk tercih edebilecektir.

Baron Deluxe Takim Istikbal Koltuklar Ev Icin Oturma Odasi Fikirleri

Elantra Salon Takimi Bellona Mobilya Mobilya Fikirleri Oturma Odasi Fikirleri Koltuklar

Zihinle Bedenin Butunlestigi Bir Uyku Icin Evimpark Bellona Yi Secin Evimparkbellona Aydin Uyku

Mavenna Koltuk Takimi Modelimiz Tuketicilere Kullanim Avantaji Saglayacak Fonksiyonel Ozelliklere De Sahipti Oturma Odasi Fikirleri Mobilya Fikirleri Koltuklar

Evimpark Bellona Da Buyuk Indirim Gunleri Basladi Evimpark Bellona Istikbal Mobilya Hali Perde Beyazesya Yatakbaza Evtekstil Dek Mobilya Halilar Ve Perde

كتالوج صور انتريهات إيكيا Ikea الجديد 2019 Home Room Design Furniture Modern Furniture Sofas

Vienza Koltuk Takimi Bellona Mobilya Ev Icin Mobilya Koltuklar

Baron Deluxe Takim Istikbal Koltuklar Ev Icin Oturma Odasi Fikirleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *