Bellona Koyu Gri Koltuk Takımı

Yeni perlino koltuk takımı. Orlando koltuk takımı melson gri ve melson koyu gri renklerine sahip.

Kampanya Insortumuzu Paylasan Sansli 25 Takipcimize Yastik Hediye Begen Paylas Yorum Yap Sansini Arttir Evimpark Bellona Istikbal Aydin Yastik

Modern dekorasyon her zaman antrasit lacivert koyu gri koltuk takımı kullanılması anlamına gelmez.

Bellona koyu gri koltuk takımı. Fonte üçlü koltuk ünitelerinde zımba uygulamalı ortopedi kırlenti ve ana desenli kol kırlentlerin birlikte kullanılması ile farklı ve trend bir algı oluşturulmuştur. Orlando koltuk takımında 1 adet üçlü koltuk 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjer bulunmakta. Orlando koltuk takımı bellona mobilya.

Genişlik 48 cm derinlik 48 cm yükseklik 47 cm. Modül adı berjer. Modern kana koltuk takimi koyu gri̇ birbirinden şık koltuk takımı ve en güzel mobilya modelleri kampanyalı fiyatlarla vivense de.

Ana deseni messina olan bu koltuk takımı çizgileri ve kırlentleriyle ön plana çıkıyor. Soft hatların hakim olduğu yeni modelimizde kavisli bir sırt formu ve p kol yapısı kullanılmış olup sırt ve kol kısmında makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları ile zengin bir görsellik sunulmuştur. Perlino koltuk takımı üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt ve kol orta kısmında dikey kapitone uygulaması yapılarak ürünün görselliği üst düzeye taşınmıştır.

Tüketicilerimiz odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk tercih edebileceklerdir. Yeni vilza koltuk takımı. Genişlik 76 cm derinlik 75 cm yükseklik 98 cm.

Karşılaştır ürün listeme ekle. Fonte koltuk takımı modelimiz şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan zero wall makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır. Karşılaştır ürün listeme ekle.

Modern ari̇a koltuk takimi gri̇ birbirinden şık koltuk takımı ve en güzel mobilya modelleri kampanyalı fiyatlarla vivense de. Bellona orlando koltuk takımı. Orlando koltuk takımı modelimiz 3 3 b b ve 3 2 b b takım yapısı ile serimize alınmıştır.

Volga koltuk takımı chester tarzın modern anlamda yorumlanması ile tasarlanmış olup salonlar için şık bir alternatif olacaktır. Sitede yer alan görseller ve yazılı içerikler bellona ya aittir. ürünü teslim aldığında ürünle ilgili herhangi bir problem fark.

Modül adı üçlü koltuk. Orlando koltuk takımı. Modern tarzda dekore edilmiş mekanlar genellikle tekli yaşamı çağrıştıran stüdyo tipi daireleri çağrıştırıyor olsa da tüm ailenin yaşadığı kalabalık evlerde de oldukça tercih edilen bir dekorasyon türüdür.

Modül adı puf. Melson gri melson koyu gri messina ana desen. Genişlik 205 cm derinlik 82 cm yükseklik 83 cm.

Vienza Koltuk Takimi Bellona Mobilya Ev Icin Mobilya Koltuklar

Bellona Aden Koltuk Takimi Ve Fiyatlari 2015 Yeni Bellona Mobilya Modelleri Ve Fiyatlari Koltuklar Mobilya Fikirler

Pin By Furniture Hub On Sofa In 2020 Furniture Home Decor Egyptian Furniture

Evimpark Bellona Yatak Baza Basliklar

Merit Masa Takimi Gecmise Donuk Ahsap Tasarimiyla Sofralariniza Yeni Bir Tarz Getiriyor Evimpark Bellona Aydin Tasarim Sandalye Masa

Stylish Belissa Yatak Odasi Takimi 2018 Bellona Yatak Odasi Takimi Yatak Odasi Yatak Odasi Takimi Yatak

Elizya Deluxe Takim Istikbal Oturma Odasi Fikirleri Koltuklar Ev Dekorasyonu

Bellona Style Koltuk Takimi 2017 2018 Mobilya Fikirleri Mobilya Oturma Odasi Fikirleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *