Bel Için Koltuk Desteği

Ortopedik bel yastığı her koltoğa uyar. Oyuncu bel desteği omurganın hizada ve doğru duruşta kalmasını sağlar.

100 Yerli Uretim Ofis Koltuklarinda Ergonomik Ve Istenilen Acida Sabitlenen Besik Hareketli Dik Pozisyonda Kilitlenebilen Mekanizma Ergonomik Ofisler Besik

Tam ortopedik yapısı bel boşluğunu kavrayan ve bu sayede yer kaplamayan yapısı sayesinde uzun süreli yolculuk ve çalışma koşullarını daha keyifli hâle getirmeyi.

Bel için koltuk desteği. Sepette 15 i̇ndirim 65 90 tl. Bele destek veriri bel ağrısı bel fıtığı ağrılarında tedavide yardımcı olur. Officekup oyun bel yastığı yerçekimine karşı vücudunuza yardım eder.

Koltuk bel desteği modelleri koltuk bel desteği özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile gittigidiyor da. İyi bir oyuncu bel desteği kalçalarınızı kollarınızı sırtınızı omuzlarınızı boynunuzu ve başınızı destekler. İster ofis koltuğunuzda ister arabanızda veya otobüs yolculuklarınızda kullanın.

Yüksek sırtlık gerginliği sırtınızdan ve boynunuzdan alarak başınızı doğru pozisyonda tutar. Dolayısı ile sırt ve bel ağrılarıda tedavide yardımcı olur. Bel desteği fiyatları bel desteği modelleri ve bel desteği çeşitleri uygun fiyatlarla burada.

Bel destekleri sayesinde sürekli dik oturmaya çalışmak zorunda kalınmaz. Fileli bel yastık esnek yapısı sayesinde terletemz havalandırır. özellikle oturduğu yerde uzun süre faaliyette bulunan kişiler için ideal olan masaj etkili bel yastıkları sayesinde belinizi ve sırtınızı en iyi şekilde dinlendirerek ağrıları engelleyebilirsiniz.

Koltuk bel desteği gittigidiyor da. Ayrıca ortopedik ve ergonomik oturuş pozisyonuna da. Viscofoam visco foam ortopedik bel dayama destek minderi visco yastık 1542045 045.

Ev iş yeri ofis arabada kullanım için idealdir. Sırt desteği fileli yapısı ile terlemenize de engel olacak. Ortopedik bel destekleri çalışma masasının sandalyesine araç koltuklarına ya da sürekli kullanılan herhangi bir sandalye veya koltuğa uyum sağlar.

Sürekli masa başında oturanlar şöferler için ideal bir üründür. Başınızın öne eğilmesini engeller. Tüm koltuk tiplerine uyumludur.

İhtiyacınız olan bel desteğini verir. Bu sayede kolaylıkla kullanılabilir ve ergonomik bir oturuş pozisyonu sunar. Anatomik bel destek yastığı i̇ster ofiste bilgisayar başında ister araba koltuğunda bellerine destek olacak çok özel malzemeden üretilmiş destek yastığı.

Ev ofis ve araba kullanırken dığru pozisyonda durmamızı sağlar. Herkesin bireysel kullanım için gönül rahatlığıyla tercih edebileceği sandalye sırt desteği aynı zamanda birbirinin konforunu düşünen herkesin dikkat çekici bir hediye seçeneğine de dönüşüyor. Ortopedik bel destek ürünler bel bölgesini tam sarar ve bu sayede vücut için en doğru oturuş pozisyonunu sağlar.

Kullanım alanları otomobil minibüs panelvan ev ofis işyeri ve çok geniş kullanım alanı ürün ebatı. 89 90 tl 77 53 tl. Belinize tam destek sağlaması amacı ile sert poliürethan köpükten imal edilmiştir.

Araçlar için özel üretilen ve vücudun baş boyun kafa bölümlerini destekleyerek daha konforlu bir yolculuk yapılmasını sağlayan çeşitli emniyet kemeri yastıkları da. Sağlıklı oturma pozisyonu sağlar. Tıkla en ucuz bel desteği seçenekleri ayağına gelsin.

Oluşan bel ve sırt ağrılarının önüne geçebilirsiniz. Viscofoam visco foam aloevera boyun.

Aag Araba Bel Destek Yastigi Bellek Kopuk Araba Koltugu Arkaligi Bel Destegi Masaj Yastigi Ofis Ev Sandalyesi Pillowcushion Siyah Minder Aliexpress

Araba Koltugu Bel Destegi Oto Koltuk Koltugu Sirt Masaji Lomber Destek Yastigi Araba Kapak Ofis Ev

Bel Yastigi Ofis Koltuk Yastigi Sirt Minderi Mor

Bel Sirt Destegi Bel Sirt Minderi Bel Yastigi Bel Filesi Urun Park Oto Aksesuar Istanbul Oto Koltuk Kilifi Oto Paspas Bagaj Havuz Urunleri

Maxi Cosi Cabriofix Kafa Koruyucu Bel Destegi Black

Hattefjall Drehstuhl Mit Armlehnen Gunnared Beige Weiss Ikea Deutschland In 2020 Office Chair Best Office Chair Ergonomic Office Chair

Ergonomik Arac Koltuk Bel Minderi Otomobil Bellek Kopuk Boyun Istirahat Yastik Kafalik Pad Rolyef Lomber Sirt

Pin Auf Diycrafts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *